Wpis z bloga

Rodzaje nieruchomości na przykładzie zdjęć

Trochę natchnęło mnie, żeby napisać taki krótki wpis, bo dawno już nie publikowaliśmy na blogu żadnych informacji. Oto kilka zdjęć przedstawiających różne rodzaje zabudowań. Ot taki wpi...

Pokaż całość...

Rozgraniczenie nieruchomości: ustalanie granicy działki z sąsiadem

Autor: ""

Zobacz też
Czy nie jest tak, że czasem jest bardzo trudno dojść do porozumienia z sąsiadem w sprawie dokładnej granicy na działce? Nie ma się co dziwić, że nie tylko w polskich komediach z tego powodu dochodzi od różnych awantur i przykrych incydentów.

Ustalanie dokładnej granicy na działce jest bardzo istotne, nie chcemy przecież celowo zabierać czyjejś własności, albo bezprawnie jej zajmować. Dlatego takie spory należy załatwiać szybko i bezboleśnie - najlepiej z pomocą osób trzecich. W jaki sposób to zrobić? Sprawa jest prosta!

Tak naprawdę w sporach, gdzie górą są emocje najlepszym lekarstwem i rozwiązaniem jest interwencja kogoś postronnego. Kogoś, kto z zimną głową i bez jakichkolwiek stronniczości ogłosi werdykt, który będzie zgodny z rzeczywistym faktem. Oczywiście aby tak się stało osoba dana musi mieć odpowiednie kwalifikacje. Dlatego jeśli masz z sąsiadem zatarg nawet o pół metra działki - koniecznie skorzystajcie razem z usług firm, które zajmują się ustalaniem granic na działkach - zapłacicie niewiele, a przynajmniej nikt do nikogo nie będzie miał pretensji i pewnie nie raz z sąsiadem zrobisz grilla :)

Opublikowany: 14.04.2017

Tagi: granica działki, granica, działka, ustalanie granicy, sąsiad, rozgraniczenie nieruchomości
Nowość

Rozgraniczenie nieruchomości: ustalanie granicy działki z sąsiadem

Czy nie jest tak, że czasem jest bardzo trudno dojść do porozumienia z sąsiadem w sprawie dokładnej granicy na działce? Nie ma się co dziwić, że nie tylko w polskich komediach z tego powodu d...

Pokaż całość...