Wpis z bloga

Grecja znów wyprzedaje nieruchomości

To sprawdzona informacja (czytałem o niej niedawno chyba na money.pl), Grecja znów wyprzedaje nieruchomości, są one przeznaczone pod młotek. Takie nieruchomości mają być sprzedane na licytacji...

Pokaż całość...

Rozgraniczenie nieruchomości: ustalanie granicy działki z sąsiadem

Autor: ""

Zobacz też
Czy nie jest tak, że czasem jest bardzo trudno dojść do porozumienia z sąsiadem w sprawie dokładnej granicy na działce? Nie ma się co dziwić, że nie tylko w polskich komediach z tego powodu dochodzi od różnych awantur i przykrych incydentów.

Ustalanie dokładnej granicy na działce jest bardzo istotne, nie chcemy przecież celowo zabierać czyjejś własności, albo bezprawnie jej zajmować. Dlatego takie spory należy załatwiać szybko i bezboleśnie - najlepiej z pomocą osób trzecich. W jaki sposób to zrobić? Sprawa jest prosta!

Tak naprawdę w sporach, gdzie górą są emocje najlepszym lekarstwem i rozwiązaniem jest interwencja kogoś postronnego. Kogoś, kto z zimną głową i bez jakichkolwiek stronniczości ogłosi werdykt, który będzie zgodny z rzeczywistym faktem. Oczywiście aby tak się stało osoba dana musi mieć odpowiednie kwalifikacje. Dlatego jeśli masz z sąsiadem zatarg nawet o pół metra działki - koniecznie skorzystajcie razem z usług firm, które zajmują się ustalaniem granic na działkach - zapłacicie niewiele, a przynajmniej nikt do nikogo nie będzie miał pretensji i pewnie nie raz z sąsiadem zrobisz grilla :)

Opublikowany: 14.04.2017

Tagi: granica działki, granica, działka, ustalanie granicy, sąsiad, rozgraniczenie nieruchomości
Nowość

Rozgraniczenie nieruchomości: ustalanie granicy działki z sąsiadem

Czy nie jest tak, że czasem jest bardzo trudno dojść do porozumienia z sąsiadem w sprawie dokładnej granicy na działce? Nie ma się co dziwić, że nie tylko w polskich komediach z tego powodu d...

Pokaż całość...